“Akropolē” pakāpeniski darbu atsāks vairāki klientu vidū iecienīti apģērbu un apavu veikali

2021-05-21

Ievērojot stingrus drošības noteikumus un atbilstoši Ministru Kabineta pieņemtajiem likuma grozījumiem, iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” savu darbību plāno atsākt vairāki apmeklētāju iecienīti apģērbu un apavu veikali, kuros iespējams ieiet no iepirkšanās centra ārpuses. Šobrīd apmeklētājiem jau atvērti sporta preču veikali “Sportsdirect” un “Nike”, kā arī apavu un aksesuāru veikals “Deichmann”. Sestdien, 22. maijā, darbību plāno atsākt “Zara”, “Massimo Dutti”, “Mango” un “Bershka”, savukārt nākamajā pirmdienā apmeklētājiem durvis plāno atvērt apavu veikals “Salamander” un multizīmolu veikals “Van Graaf”. Precīza informācija par veikalu atvēršanas datumiem un āra ieeju atrašanās vietām ir pieejama “Akropole” mājaslapā un sociālajos tīklos.

“Prieks, ka vairāki mūsu nomnieki varēs atsākt pilnvērtīgu darbību, saglabājot epidemioloģiski drošu vidi. Lai gan tā ir tikai neliela daļa no visa “Akropolē” esošo veikalu klāsta, mēs pielāgojamies šī brīža situācijai un izmantojam iespēju apmeklētājiem nodrošināt ar nepacietību gaidīto klātienes iepirkšanos, vienlaikus ievērojot visus valstī noteiktos ierobežojumus,” uzsver Zane Kaktiņa, iepirkšanās un izklaides centra “Akropole” vadītāja.

Ieeja attiecīgajos veikalos tiks nodrošināta no iepirkšanās centra ārpuses, drošai apmeklētāju piekļuvei izmantojot atsevišķas ieejas. Lai palīdzētu ikvienam viegli orientēties jaunajā ieeju izvietojumā, “Akropole” mājaslapā apmeklētājiem ir pieejama karte ar norādēm: https://www.akropoleriga.lv/lv/riga/apmekletajiem/atverti-veikali-taviem-pirkumiem

Apmeklētājiem ir jāņem vērā, ka spēkā paliks līdzšinējie epidemioloģiskās drošības pasākumi –– ierobežots apmeklētāju skaits, kas vienlaicīgi var uzturēties katrā no veikaliem, obligātas sejas maskas, roku dezinfekcija un drošas distances ievērošana.

Ar aktuālo informāciju par veikalu atvēršanas datumiem, darba laikiem un āra eju atrašanās vietām aicinām sekot līdzi “Akropoles” mājaslapā www.akropoleriga.lv un sociālajos tīklos.

Par iepirkšanās un izklaides centru "Akropole"

"Akropole" ir ne vien modernākais iepirkšanās un izklaides centrs Latvijā, bet arī pirmais, kas, pateicoties augstajiem ilgtspējas un energoefektivitātes standartiem, ieguvis prestižo BREEAM sertifikātu ēkas projektēšanas un arī būvniecības stadijai. Tāpat "Akropole" atzīta par 1. vietas ieguvēju nominācijā "Jauna sabiedriska būve" konkursā "Latvijas Būvniecības Gada balva 2019" un novērtēta kā labākais BIM projekts skatē "Gada labākā būve Latvijā". Turklāt "Akropolē" atrodas lielākais B+ klases Biznesa centrs Latvijā, kas savienots ar iepirkšanās centru.

Darba laiks

Veikali
I-VII 10.00–21.00
Maxima XXX
I-VII 08.00–23.00
Ledus arēna
Pēc pieraksta
Euroaptieka
I–VII 9.00–22.00
Lemon Gym
I-VII 00.00 - 24.00