Akropolis Group kontrolēto tirdzniecības centru portfelim ir pievienots tirdzniecības centrs Alfa

2021-12-01

Akropolis Group, kas pārvalda iepirkšanās un izklaides centrus Akropolis Viļņā, Klaipēdā un Šauļos, kā arī Akropole Rīgā, pabeidzis tirdzniecības centra Alfa iegādi Rīgā. Latvijas galvaspilsētā bāzētā tirdzniecības centra iegādes darījums tika noslēgts 30. novembrī, iegādājoties 100% kapitāla daļu uzņēmumā SIA Delta Property, kas ir t/c Alfa īpašnieks.

“Iepirkšanās un izklaides centru paplašināšana pandēmijas laikā ir izaicinājums, tāpēc esam gandarīti, ka veiksmīgais darījums Rīgā vēl vairāk nostiprina mūsu vadošās pozīcijas Baltijas valstīs šajā jomā. Alfa ir ļoti spēcīgs un populārs tirdzniecības centrs Rīgā, kas šogad svin savu 20 gadu jubileju,” stāsta Manfredas Dargužis (Manfredas Dargužis), Akropolis Group izpilddirektors.

Akropolis Group labās prakses tiks īstenotas arī tirdzniecības centra Alfa pārvaldībā – par t/c vadītāju ir iecelta Zane Kaktiņa, kura divus iepriekšējos gadus ir bijusi Akropole Rīga vadītāja.

“Pēdējos divos gados, kas nesa daudz ar pandēmiju saistītus izaicinājumus, Zane un viņas komanda ir demonstrējusi lielisku sniegumu Rīgas iepirkšanās centra Akropole vadībā. Novērtējot viņas apņēmību, organizatoriskās spējas un lielo pieredzi sadarbībā ar partneriem un nomniekiem, vēlējāmies, lai jauniegūto tirdzniecības centru Alfa vadītu tik uzticama Akropolis Group pārstāve kā Zane,” izvēli komentē M. Dargužis.

“Esmu pagodināta par izrādīto uzticību un piedāvājumu kļūt par vadītāju vienam no Latvijas iedzīvotāju vidū iecienītākajiem tirdzniecības centriem ar ilggadīgu un krāšņu vēsturi. Tirdzniecības nozare Latvijā pēdējo divu gadu laikā ir kļuvusi izaicinājumiem pilna – līdz ar jaunā amata pieņemšanu, esmu apņēmības pilna turpināt sekmīgu Alfa attīstību, lai Latvijas iedzīvotājiem piedāvātu arvien interesantāku un daudzveidīgāku iepirkšanās pieredzi,” norāda Zane Kaktiņa, tirdzniecības centra Alfa vadītāja.

Pēc iegādes tirdzniecības centrs Alfa kļuvis par pirmo objektu, kuru no pirmsākumiem nav attīstījusi pati Akropolis Group. Pēc darījuma noslēgšanas Rīga ir kļuvusi par pirmo pilsētu, kurā Akropolis Group pārvaldīs divus iepirkšanās un izklaides centrus.

Uzņēmuma ilggadējā pieredze lielu iepirkšanās centru pārvaldīšanā un fokuss uz ilgtermiņa abpusēji izdevīgām partnerattiecībām ar nomniekiem dod pārliecību par paplašināšanos Rīgā. Uzņēmuma pirmais iepirkšanās un izklaides centrs ārpus Lietuvas – Akropole Rīgā – tika atvērts 2019. gada aprīlī.

Tirdzniecības centrs Alfa tika atvērts 2001. gadā un 2019. gadā tika būtiski atjaunots un paplašināts. Tirdzniecības centra kopējā platība ir ap 154 000 kv. m., autostāvvietas ietilpība ir 94 000 kv. m., savukārt iznomājamā tirdzniecības platība ir 71 000 kv. m. Autostāvvietā vienlaikus var novietot 1750 automašīnas, centrā darbojas 210 veikali.

T/c Alfa atrodas tādu populāru starptautisko un vietējo preču zīmju veikali kā Zara, Reserved, H&M, Euronics, Sportland, Kidzone, Cenuklubs.lv, Cinamon, Lido, McDonalds, kā arī citi veikali un pakalpojumu sniegšanas vietas. Tajā atrodas arī Rimi – hipermārkets, kas pārdod pārtikas un plaša patēriņa preces.

Puses vienojušās neizpaust tirdzniecības centra Alfa pārdošanas darījuma summu.

Par Akropolis Group:

Akropolis Group, vadošajam iepirkšanās un izklaides centru attīstības un pārvaldības uzņēmumam Baltijā, pieder uzņēmumi, kas sniedz iepirkšanās centru attīstības un pārvaldības pakalpojumus Lietuvā un Latvijā. Lietuvā Akropolis Group pārvalda iepirkšanās un izklaides centrus Akropolis Viļņā, Klaipēdā un Šauļos, bet Latvijā – Akropole un Alfa Rīgā.

Darba laiks

Veikali
I-VII 10.00–21.00
Maxima XXX
I-VII 08.00–23.00
Ledus arēna
Pēc pieraksta
Euroaptieka
I–VII 9.00–22.00
Lemon Gym
I-VII 00.00 - 24.00