Darbību uzsāk vairāk nekā 2500 m2 liels “Akropole” āra iepirkšanās laukums

2021-04-23

Sniedzot iedzīvotājiem iespēju droši un ērti iegādāties pavasara sezonā aktuālas preces, vienlaikus respektējot nomnieku vēlmi strādāt, šodien, 23. aprīlī, darbu sāk iepirkšanās un izklaides centra "Akropole" āra iepirkšanās laukums, kura kopējā platība sastāda 2537 kvadrātmetrus. Turpmākās divas nedēļas tas darbosies piektdienās, sestdienās un svētdienās –– 23., 24., un 25. aprīlī, kā arī 30. aprīlī un 1., 2. maijā. Atkarībā no turpmākajiem Ministru Kabineta noteikumiem, āra iepirkšanās laukums savu darbību varētu turpināt ilgāk. Apmeklētājiem āra iepirkšanās laukumā būs iespēja pielaikot un iegādāties sporta un brīvā laika apģērbus, apavus un aksesuārus. Vienlaikus apmeklētājiem tiks piedāvāta iespēja arī klātienē iegādāties iemīļotu zīmolu kosmētikas un parfimērijas preces.

Sporta un brīvā laika apģērbus un apavus sievietēm, vīriešiem un bērniem tirgos “Nike”, “Sportland”, “Sportsdirect”, savukārt kosmētikas un parfimērijas līdzekļu tirdzniecību no pasaulē zināmu zīmolu klāsta piedāvās veikals “Douglas”. Īpaši rūpējoties par plašāku preču pieejamību arī bērniem, pavasara un vasaras apavu tirdzniecību nodrošinās arī specializētais bērnu apavu veikals “Milani”.

“Apzinoties, cik ļoti mūsu nomnieki un apmeklētāji ar nepacietību gaida pilnvērtīgas iepirkšanās atsākšanos iekštelpās, esam priecīgi, ka noteikto ierobežojumu apstākļos, vienlaikus, ievērojot visus nepieciešamos drošības pasākumus, mēs varam piedāvāt iespēju klātienē un svaigā gaisā pielaikot un iegādāties dažādas ikdienai svarīgas preces. Ja tuvāko divu nedēļu laikā valstī noteiktie ierobežojumi uz tirdzniecību iekštelpās nemainīsies, mēs izvērtēsim iespēju nodrošināt šādu tirdzniecības veidu arī turpmāk,” uzsver Zane Kaktiņa, iepirkšanās un izklaides centra “Akropole” vadītāja.

Iepirkšanās un izklaides centrs "Akropole" nodrošina visus nepieciešamos pasākumus drošiem un ērtiem pirkumiem. Apmeklētājiem jāņem vērā, ka āra iepirkšanās laukuma teritorijā jāvalkā sejas maskas. Lai regulētu apmeklētāju plūsmu, ieeja un izeja tiek organizēta atsevišķās vietās, ar mērķi minimizēt drūzmēšanās riskus. Vienlaikus āra iepirkšanās laukumā ir uzstādīta roku dezinfekcijas iekārta, un apsardzes darbinieki sekos līdzi epidemioloģisko prasību ievērošanai. Āra iepirkšanās laukuma teritorija ir apsargāta un tajā darbojas video novērošana.

Norādītajos datumos veikali āra iepirkšanās laukumā būs apmeklētājiem atvērti un pieejami no pl. 10.00 līdz 21.00. Āra iepirkšanās laukuma veikalu pārstāvji palīdzēs apmeklētājiem ar klātienes konsultācijām par preču izmēriem, pareizu lietošanu un kopšanu. Āra iepirkšanās laukums atrodas pie “Akropole” B ieejas.

Ar aktuālo informāciju par āra iepirkšanās laukumu aicinām sekot līdzi “Akropoles” mājaslapā www.akropoleriga.lv un sociālajos tīklos.

Darba laiks

Veikali
I-VII 10.00–21.00
Maxima XXX
I-VII 08.00–23.00
Ledus arēna
Pēc pieraksta
Euroaptieka
I–VII 9.00–22.00
Lemon Gym
I-VII 00.00 - 24.00