Informācija medijiem: “Akropole” no šodienas darbosies “zaļajā” režīmā; brīvdienās un svētku dienās papildu pirmās nepieciešamības preču veikaliem, darbosies arī veikali ar ieeju no ārpuses

2021-11-15

Ņemot vērā jaunākos valdības izsludinātos noteikumus attiecībā uz tirdzniecības organizēšanu valstī, sākot ar šodienu, 15. novembri, iepirkšanās centrs “Akropole” katru dienu darbosies “zaļajā” drošības režīmā. Ierodoties iepirkšanās centrā, apmeklētājiem nepieciešams uzrādīt sadarbspējīgus Covid-19 vakcinēšanās vai pārslimošanas sertifikātus kopā ar personu apliecinošu dokumentu – pasi vai ID karti. Dokumentu pārbaudi veiks apsardzes darbinieki pie “Akropole” ieejām.

 

Veikalu darbība darbadienās, brīvdienās un svētku dienās

Darbu šodien atsāk veikali un pakalpojumu sniegšanas vietas, kas līdz šim apmeklētājiem bija slēgti – apģērbu un apavu veikali, restorāni, sporta klubs, kinoteātris “Apollo Kino”, parfimērijas un kosmētikas veikali un daudzi citi. Lielākā daļa “Akropole” esošo veikalu apmeklētājiem katru dienu būs atvērti no pl. 10.00 līdz 21.00, savukārt lielveikals "MAXIMA" strādās  katru dienu no pl. 8.00 līdz pl. 23.00.

Brīvdienās un svētku dienās iepirkšanās centrs būs daļēji slēgts – apmeklētājiem ar sadarbspējīgiem Covid-19 vakcinēšanās vai pārslimošanas sertifikātiem būs pieejami pirmās nepieciešamības veikali – pārtikas veikali, aptiekas, optikas veikali, dzīvnieku barības veikali, preses tirdzniecības vietas, higiēnas preču veikali, pakalpojumu sniegšanas vietas, kā arī ēdināšanas vietas, kas izsniegs ēdienu līdzņemšanai.

Papildu pirmās nepieciešamības veikaliem, brīvdienās un svētku dienās apmeklētājiem ar sadarbspējīgiem sertifikātiem un personu apliecinošu dokumentu būs pieejami arī veikali un pakalpojumu sniegšanas vietas ar atsevišķām ieejām no iepirkšanās centra ārpuses, tai skaitā “Apollo Kino”, “Lemon Gym”, “O'Learys”, “Kolonna”, “Zara”, “Van Graaf”, “Deichmann”, “Salamander”, “Mohito”, “Sportsdirect”, “Nike”, “Mango”, “Massimo Duti”, “Bershka”.  

Šajos veikalos brīvdienās un svētku dienās ieejas atradīsies Salaspils, Maskavas un Slāvu ielas pusēs un būs apzīmētas ar veikalu un pakalpojumu sniegšanas vietu nosaukumiem. Ar veikalu izvietojumu karti aicinām apmeklētājus iepazīties "Akropole" mājaslapā www.akropoleriga.lv. Iepriekš minētie veikali ar atsevišķām ieejām no ārpuses darbosies tikai brīvdienās un svētku dienās, darbadienās veikali apmeklētājus uzņems kā ierasts ar ieeju no iepirkšanās centra iekštelpām.

Par "Akropole"

"Akropole" ir modernākais iepirkšanās centrs Latvijā ar plašu nomnieku klāstu jebkurai gaumei un dažādām dzīves vajadzībām. Apmeklētāju un darbinieku drošība ir un turpina būt "Akropoles" prioritāte drošas iepirkšanās vides nodrošināšanā – visi gaiteņos esošie eskalatori ir aprīkoti ar automātiskiem rokturu UV dezinfekcijas mehānismiem, kas nodrošina pastāvīgu rokturu apstrādi ar ultravioleto gaismu. Savukārt, rūpējoties par gaisa kvalitāti, ko ieelpo iepirkšanās centra apmeklētāji un darbinieki, "Akropoles" ventilācijas sistēmas turpina darboties svaiga gaisa režīmā. Vienlaikus iepirkšanās centrā tiek turpināta arī regulāra saskarsmes virsmu dezinfekcija un citi drošības pasākumi.

Pateicoties augstajiem ilgtspējas un energoefektivitātes standartiem, "Akropole" ieguvusi prestižo BREEAM sertifikātu ēkas projektēšanas un arī būvniecības stadijai. Tāpat "Akropole" atzīta par 1. vietas ieguvēju nominācijā "Jauna sabiedriska būve" konkursā "Latvijas Būvniecības Gada balva 2019" un novērtēta kā labākais BIM projekts skatē "Gada labākā būve Latvijā". Turklāt "Akropolē" atrodas lielākais B+ klases Biznesa centrs Latvijā, kas savienots ar iepirkšanās centru.

 

Papildu informācija:

Katrīna Lohanska

"Akropole Rīga" komunikācijas konsultante

[email protected]

+371 26384364

www.akropoleriga.lv

Darba laiks

Veikali
I-VII 10.00–21.00
Maxima XXX
I-VII 08.00–23.00
Ledus arēna
Pēc pieraksta
Euroaptieka
I–VII 9.00–22.00
Lemon Gym
I-VII 00.00 - 24.00