Pavasara pārsteigumi “AKROPOLE Rīga”: jauni veikali un pasākumi apmeklētājiem

2023-04-04

Ieskandinot savu ceturto dzimšanas dienu, iepirkšanās un izklaides centrs “AKROPOLE Rīga” sagaida apmeklētājus ar paplašinātu veikalu un pakalpojumu piedāvājumu. Savukārt svētku sajūtu šonedēļ uzburs vairāki pārsteigumi un aktivitātes – dāvanas, īpašie piedāvājumi, konkursi apmeklētājiem, kā arī grupas “DAGAMBA” jaunā albuma prezentācijas koncerts.

 

Paplašinot tirdzniecības vietu piedāvājumu, marta izskaņā durvis vēra jauns apģērbu un aksesuāru veikals “HUGO”, kas piedāvā pilnu apģērbu klāstu, sākot no lietišķiem līdz brīvā laika izstrādājumiem saskaņā ar aktuālākajām modes tendencēm. Savukārt iepirkšanās centra apmeklētāju vēderus turpmāk priecēs Latvijā zināmā restorāna “Vairāk Saules” ēdieni, kas ar svaigu interjeru gaidīs viesus blakus Ledus arēnai. Bet pavasarī durvis vērs arī kafejnīca “COFYZ”, kurā kafiju un citus gardumus būs iespējams ērti un ātri pasūtīt caur mobilo lietotni, un sporta uztura un funkcionālo ēdienu veikals “Vitamins.lv”, kas piedāvās plašu klāstu ar proteīna produktiem, vitamīniem, uztura bagātinātajiem un citiem produktiem, kas palīdz sasniegt sporta un uztura mērķus.

Pēdējo četru gadu laikā “AKROPOLE Rīga” kļuvusi par pirmo vietu daudziem līdz šim neredzētiem veikaliem Latvijā, kā, piemēram, multizīmolu veikals “VAN GRAAF” vai dzīvesstila preču veikals “USC”, kuriem pēc neilga laika pievienosies pirmais Baltijā “Sportland” koncepta veikals jauniešiem, kur plašā klāstā būs iespējams iegādāties bērnu un jauniešu preces no pasaulē atzītākajiem sporta un brīvā laika preču zīmoliem.

“Jau četrus gadus “AKROPOLE Rīga” sniedz saviem apmeklētājiem plašas un daudzveidīgas iepirkšanās un izklaides iespējas un es vēlos teikt paldies mūsu sadarbības partneriem, profesionālajai komandai un, protams, mūsu apmeklētājiem, pateicoties kuriem “AKROPOLE Rīga” ir kļuvis par vienu no iemīļotākajiem iepirkšanās centriem Latvijā. Kopš atvēršanas brīža, iepirkšanās un izklaides centrs pieredzējis veikalu un pakalpojumu klāsta dinamisku attīstību, un mēs arī turpmāk nepārtraukti sekosim līdzi jaunākajām tendencēm tirgū, lai piedāvātu plašu un modernu iepirkšanās vidi katra apmeklētāja gaumei,” uzsver Valdis Portnajs, “AKROPOLE Rīga” vadītājs.

Sākot jau ar šodienu, iepirkšanās centra apmeklētājiem būs iespēja piedalīties dažādās svētku aktivitātēs un saņemt īpašas pārsteiguma dāvanas, bet 5. aprīlī saņemt atlaides kino, boulinga, ledus halles un bērnu izklaides parka apmeklējumam. Savukārt ceturtdien, 6. aprīlī, svētku nedēļas nogali ieskandinot, visiem interesentiem būs iespēja bez maksas apmeklēt grupas “DAGAMBA” jaunā albuma “Bach Against the Machine” prezentācijas koncertu, kas norisināsies pasākumu zonā starp A un F ieeju no plkst. 19.00.

Darba laiks

Veikali
I-VII 10.00–21.00
Maxima XXX
I-VII 08.00–23.00
Ledus arēna
Pēc pieraksta
Euroaptieka
I–VII 9.00–22.00
Lemon Gym
I-VII 00.00 - 24.00