Ratiņkrēsli un mantu uzglabāšanas skapīši: kādas vēl jaunas iespējas pieejamas iepirkšanās centru “AKROPOLE” apmeklētājiem

2024-06-03

Lai padarītu iepirkšanās vidi vēl drošāku un patīkamāku, iepirkšanās un izklaides centros “AKROPOLE Rīga” un “AKROPOLE Alfa” ieviestas vairākas jaunas iespējas apmeklētāju ērtībām. Abos iepirkšanās centros tagad pieejami ratiņkrēsli apmeklētājiem ar kustību traucējumiem, kā arī vairākās lokācijās uzstādīti defibrilatori, kurus nepieciešamības gadījumā var izmantot pirmās palīdzības sniegšanai. Savukārt “AKROPOLE Rīga” apmeklētājiem ir pieejami arī skapīši ar koda slēdzeni personīgo mantu un pirkumu uzglabāšanai, un māmiņu istabās uzstādītas attīstošās spēles bērniem.

“Iepirkšanās centros ik dienu valda liela rosība un tajos satiekas draugi, ģimenes, dažādu paaudžu pārstāvji un cilvēki ar daudzveidīgām vajadzībām. Apmeklētāju ērtības un drošība ir mūsu prioritāte, tādēļ ikdienā cītīgi strādājam, lai rastu jaunus risinājumus un papildinātu pieejamo iespēju klāstu, padarot mūsu iepirkšanās centru apmeklējumu vēl patīkamāku,” komentē iepirkšanās centru “AKROPOLE Rīga” un “AKROPOLE Alfa” mārketinga vadītāja Aija Urbāne-Orbāne.

Apmeklētājiem ar kustību traucējumiem abos “AKROPOLE” iepirkšanās centros ir pieejami ratiņkrēsli, kurus var izmantot iekštelpās un i/c teritorijā, piemēram, autostāvvietas zonā. Kopumā katrā centrā ir pieejami divi ratiņkrēsli. “AKROPOLE Rīga” ratiņkrēsli ir izvietoti pie C un Biznesa centra ieejas, bet “AKROPOLE Alfa” – pie A un B ieejas.

Tāpat abos iepirkšanās centros tagad būs pieejami defibrilatori, kurus nepieciešamības gadījumā varēs izmantot personas, kas prot sniegt pirmo medicīnisko palīdzību. “AKROPOLE Alfa” telpās defibrilatori ir izvietoti pie apsardzes posteņa un blakus informācijas centram, bet trešais defibrilators atrodas veikala “Rimi” telpās. Trīs defibrilatori tāpat ir izvietoti “AKROPOLE Rīga” telpās – tie atrodas pie informācijas centra, Biznesa centra vestibila telpā un pie veikala “Maxima”.

Gadījumā, ja iepirkumu maisi ir kļuvuši par smagu vai ir nepieciešams atstāt virsdrēbes, iepirkšanās centra “AKROPOLE Rīga” apmeklētājiem ir brīva pieeja mantu uzglabāšanas skapīšiem, kurus var aizvērt, ievadot savu personīgo četru ciparu kombināciju. Mantu uzglabāšanas skapīši ir izvietoti 2. stāvā, labierīcību gaitenī blakus veikalam “Pepco”.

Padomāts arī par pašiem mazākajiem iepirkšanās centra apmeklētājiem, jo divās “AKROPOLE Rīga” māmiņu istabās ir uzstādītas jaunas attīstošās spēles bērniem, lai nodrošinātu izglītojošu uzturēšanos. Jāpiebilst, ka kopumā “AKROPOLE Rīga” ir pieejamas četras māmiņu istabas – tajās jaunajām ģimenēm nodrošināti komfortabli dīvāni un krēsli, pārtinamie galdiņi, mikroviļņu krāsns mazuļu ēdiena uzsildīšanai, kā arī dažādas bezmaksas mazuļu higiēnas preces, kā autiņbiksītes, higiēniskie paladziņi un ziepes.

 

 

Darba laiks

Veikali
I-VII 10.00–21.00
Maxima XXX
I-VII 08.00–23.00
Ledus arēna
Pēc pieraksta
Euroaptieka
I–VII 9.00–22.00
Lemon Gym
I-VII 00.00 - 24.00