Sveiciens četrkājainajiem draugiem: “AKROPOLE” iepirkšanās centrus tagad var apmeklēt ar suņiem un kaķiem

2024-03-22

No š.g. 22. marta iedzīvotāji iepirkšanās centrus “AKROPOLE Rīga” un “AKROPOLE Alfa” var apmeklēt ar saviem mājdzīvniekiem – suņiem un kaķiem. Ar mājdzīvniekiem varēs uzturēties gan iepirkšanās centru publiskajās telpās, gan arī atsevišķos veikalos un pakalpojumu sniegšanas vietās, pie kurām būs izvietota īpaša norāde, kas informēs, ka dzīvnieki šeit ir laipni gaidīti. 

“Mājdzīvnieki jau sen vairs nav tikai mīluļi, kas gaida saimnieku pārrodamies mājās – viņi ir cilvēka labākie draugi, kas arvien biežāk dodas līdzi saimniekam uz biroju, kafejnīcu vai citām sabiedriskām vietām. Esam pārliecināti, ka šis lēmums padarīs mūsu iepirkšanās centru apmeklējumu vēl ērtāku un patīkamāku, sniedzot cilvēkiem iespēju pavadīt vairāk laika kopā ar saviem četrkājainajiem draugiem. Turklāt iepirkšanās centri “AKROPOLE” būs pirmie lielie iepirkšanās centri Rīgā, kas ļaus iepirkties arī kopā ar kaķiem. Ar prieku gaidīsim mūsu apmeklētājus un viņu mīluļus ciemos pie mums, lai iepirktos un labi pavadītu laiku,” stāsta iepirkšanās centru “AKROPOLE Rīga” un “AKROPOLE Alfa” mārketinga vadītāja Aija Urbāne-Orbāne.

Kamēr iepirkšanās centru publiskajās telpās uzturēšanās ar mājdzīvnieku būs atļauta, pie veikalu un pakalpojumu sniegšanas vietām būs izvietotas īpašas norādes, kas sniegs informāciju par to, vai konkrētajās telpās var ienākt ar mājdzīvnieku. Ar mājdzīvniekiem būs atļauts iepirkties vairāk nekā 270 “AKROPOLE Rīga” un “AKROPOLE Alfa” veikalos un pakalpojumu sniegšanas vietās, tostarp “Sportland”, “Reserved”, “Jānis Roze”, “Čili Pizza”, “Douglas”, “Danija” un “iDeal”.

Lai nodrošinātu patīkamus apstākļus visiem iepirkšanās centru apmeklētājiem, mājdzīvnieku īpašnieki tiek aicināti ievērot vairākus svarīgus noteikumus. Mājdzīvniekus uz iepirkšanās centriem drīkst ņemt līdzi apmeklētāji, kas sasnieguši 16 gadu vecumu, un iepirkšanās centra telpās un teritorijā mājdzīvnieks jāved pavadā, kas ir saīsināta vismaz līdz 1 metram, vai arī pārvadāšanas somā/kastē. Mājdzīvniekus var pārvadāt liftā vai izmantojot eskalatoru un travelatoru, ja citi tuvumā esošie apmeklētāji pret to neiebilst, turklāt, izmantojot eskalatoru vai travelatoru, dzīvnieks ir jātur rokās. Mājdzīvnieku īpašniekiem ir jābūt līdzi nepieciešamajiem līdzekļiem, lai varētu nekavējoties uzkopt pēc mājdzīvnieka, ja rodas tāda nepiešamība. Tāpat vēršam uzmanību, ka mājdzīvnieku radītais troksnis nedrīkst traucēt citiem apmeklētājiem un iepirkšanās centra darbiniekiem, lai atrašanās iepirkšanās centros būtu patīkama visiem.

Darba laiks

Veikali
I-VII 10.00–21.00
Maxima XXX
I-VII 08.00–23.00
Ledus arēna
Pēc pieraksta
Euroaptieka
I–VII 9.00–22.00
Lemon Gym
I-VII 00.00 - 24.00