Tiek uzsākti “Akropole” būvdarbi pilnā apmērā

2017-04-07

Daudzfunkcionālā tirdzniecības centra “Akropole” izveidē būtiska nozīme ir apkārtējās vides uzlabošanai, veidojot patīkamu vidi gan iedzīvotājiem, gan pilsētas viesiem. Tirdzniecības centrs “Akropole” nodrošinās unikālu jaunākās paaudzes piedāvājumu vienuviet. Tajā tiks apvienoti vispopulārākie pasaules un Latvijas zīmoli, kā arī tiks piedāvātas plašas izklaides iespējas – šeit atradīsies slidotava, būs iespējams baudīt filmas kinoteātra kompleksā, spēlēt boulingu, ieturēt maltīti dažādos restorānos un pavadīt laiku ar ģimeni plašajā bērnu izklaides zonā. Kopējā “Akropole” platība būs ap 98000 m2, no kuriem aptuveni 9000 m2 aizņems augstas klases biroju telpas. “Akropole” būvniecībā tiks investēti 100,2 miljoni EUR.

Pēc nesen īstenotā starptautiskā būvniecības konkursa kā ģenerāluzņēmējs projekta īstenošanai tika izvēlēts būvniecības uzņēmums SIA “MERKS”. “Mūsu mērķis ir piedāvāt jaunu iepirkšanās un izklaides pieredzi, kas būs veidota izmantojot modernas arhitektūras un vēsturisko elementu sintēzi – šī būs vieta, kur ikviens varēs sajust Kuzņecova porcelāna fabrikas garu. Mēs esam gandarīti, ka projekts ir sasniedzis jaunu posmu tā attīstībā un būvniecības īstenošana pilnā apmērā šobrīd ir sākusies,” par projektu stāsta daudzfunkcionālā tirdzniecības centra “Akropole” komunikācijas konsultants Ralfs Vīlands.

“Mēs esam lepni, ka mūsu uzņēmums piedalās šajā iespaidīgajā projektā. Latvijas būvniecības nozarē šādi lielizmēra projekti var tikt uzskatīti par unikāliem un ne tik bieži sastopamiem, tādēļ tā ir ļoti aizraujoša un nopietna iespēja parādīt savu darbu īstenošanas kvalitāti,” ar iespaidiem par projektu dalās būvniecības uzņēmuma SIA “MERKS” valdes priekšsēdētājs Oskars Ozoliņš. Kā savu partneri, ģenerāluzņēmējs ir pieņēmis lēmumu piesaistīt Lietuvas uzņēmumu “MITNIJA” UAB, kurš iepriekš ir veicis “Akropolis” tirdzniecības centru būvdarbus Viļņā, Kauņā un Klaipēdā.

“Akropole” ēkas tehnisko projektu ir izstrādājis arhitektu birojs “Sarma & Norde arhitekti”, kas ir viens no vadošajiem Latvijas arhitektu birojiem. Savukārt projekta tehnisko uzraudzību nodrošina uzņēmums SIA “Būvuzraugi LV”.

No 2016. gada novembra līdz šī gada martam tika īstenoti būvniecības sagatavošanas darbi, kas ietvēra pāļu dzīšanas darbus. Šī posma laikā tika iedzīti 2851 pāļi un šos darbus īstenoja būvniecības uzņēmums “Skonto Būve”. “Mēs vēlamies izteikt pateicību par sadarbību uzņēmumam “Skonto Būve”, kura paveiktais būs lielisks pamats tālākiem būvniecības darbiem. Vēlamies arī pateikties apkārtējo māju iedzīvotājiem par viņu sapratni un atbalstu būvniecības procesa laikā, mēs to augstu novērtējam,” saka Ralfs Vīlands.

Darba laiks

Veikali
I-VII 10.00–21.00
Maxima XXX
I-VII 08.00–23.00
Ledus arēna
Pēc pieraksta
Euroaptieka
I–VII 9.00–22.00
Lemon Gym
I-VII 00.00 - 24.00