AKROPOLE Māmiņu rīts ar Gundegu Rozi 16.09.

TIEKAMIES KLĀTIENĒ - TREŠDIEN,  16. SEPTEMBRĪ PLKST. 12:00 – 13:30

Aicināts ikviens, īpaši jaunās māmiņas un grūtnieces – 16. SEPTEMBRĪ plkst. 12.00 AKROPOLE 1. stāvā pasākumu zonā starp A un F ieeju. 

Ko citas mammas tev nestāsta? Par grūtībām un izaicinājumiem, par kuriem nav pieņemts skaļi runāt.

Šai reizē pasākuma sarunas tēma "Ko citas mammas tev nestāsta?" ļaus paskatīties uz mātes tēlu plašāk: ko mēs sagaidām no šīs lomas; par ko parasti cenšamies nerunāt (un kāpēc?); kā kliedēt iekšējo vientulību, ja šķiet, ka es viena kā mamma eju cauri savām grūtībām un izaicinājumiem.

Diskusiju vadīs grāmatas "Mammas zina vislabāk" autore Gundega Roze.
Īpašās vieses – iedvesmojošas un pieredzējušas ekspertes: Diskusijā piedalīsies kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite Marija Ābeltiņa un sporta trenere, influencere un jaunā māmiņa Kristīne Dzenīte.

Aktuālajā sarunā uzklausīsim Mariju Ābeltiņu, kuru daudzas sievietes pazīst kā zinošu, sirds gudru un ļoti profesionālu psiholoģijas eksperti, kas ļauj plašāk paraudzīties uz izjūtām un savā izaugsmē ieraudzīt jaunas perspektīvas. 

Dvīņu mammas Kristīnes Dzenītes vārds jau pāris gadu ir ļoti populārs jauno māmiņu vidē. Kristīnes patiesās un drosmīgās atklāsmes par ikdienas dzīvi kopā ar maziem bērniem viņas blogā un Instagram kontā raisījušas jauno māmiņu milzu atsaucības vilni.


Diskusijas laikā varēs uzdot jautājumus ekspertēm un piedalīties raidījuma "AKROPOLE Māmiņu rīti ar Gundegu Rozi" filmēšanā.

BEZMAKSAS reģistrācija pasākumam šeit!

Par gardām un veselīgām uzkodām rūpēsies Maxima.

Pasākuma apmeklētājām būs arī lieliska iespēja tikt pie dažādām balvām un pārsteigumiem. 

Pašiem mazākajiem atrakcijas nodrošinās uzņēmums kidbox.lv, kas ikdienā piedāvā atrakciju īri, bumbu tīrīšanu un iespēju iegādāties ballīšu preces.

Mūsu draugs Happy Latvia būs parūpējies par pašiem mazākajiem un pasākuma laikā nodrošinās visu nepieciešamo mazuļa pārtīšanai.

Pirms diskusijas visiem būs iespēja saņemt BIODERMA ekspertu ekspreskonsultāciju par ādas kopšanu.

Uz tikšanos pasākumā!

* Publiskā pasākuma norise tiks fotografēta un filmēta. Foto un video materiāli tiks apstrādāti un izmantoti publicitātes nolūkos. Atrodoties pasākuma vietā, tu apliecini, ka esi informēta un tev nav iebildumu, ka tiec iekļauta audio un/vai vizuāla materiāla izveidē par pasākumu.

Turpini skatīties mūs arī Akropole Riga Youtube kanālā

 

 

Darba laiks

Veikali
I-VII 10.00–22.00
Maxima XXX
I-VII 08.00–23.00
Ledus arēna
VI-VII 11:00 - 20:00
Euroaptieka
I–VII 9.00–22.00
Lemon Gym
I-V 6:00-23:00; VI-VII 9:00 - 22:00