Lielais Hokejs Akropolē

2019-05-18
12:00

Akropole - iepirkšanās un izklaides centrs, kurā dzīvo hokejs!
Milzīgi ekrāni, prāvs fanu pulks un lielisks noskaņojums - šīs ir tikai dažas lietas, kas raksturo gaidāmo Akropoles atmosfēru Pasaules Hokeja čempionāta laikā!

Svinot Latvijas izlases uzvaras, kā īpašu dāvanu saviem apmeklētājiem nākamajā dienā dāvinām slidošanu* Akropolē BEZ MAKSAS!

Latvijas hokejistu sniegumam dzīvosim līdzi gan sporta bārā O'Learys, gan Apollo Kino, gan uz Akropoles ledus!

Sporta bārā O'Learys Akropoles 2.stāvā varēs vērot pilnīgi visas pasaules čempionāta spēles, tostarp Latvijas valstsvienības spēles 12. un 16. maijā pret Šveici un Čehiju, kas sāksies plkst.21:15.

18.maijā spēļu starplaikos O'Learys uzklausīsim ekspertu prognozes un komentārus. Diskusijā 18. maijā piedalīsies Rīgas Dinamo studijas vadītājs Jānis Celmiņš, LNT Sporta ziņu vadītājs Kaspars Dvinskis un hokejists - vārtsargs Jānis Auziņš.

Lai būtu spēks fanot, priecāties un atbalstīt, baudīsim arī spirdzinošus dzērienus un gardas maltītes. Rezervē galdiņu savai draugu kompānijai jau tagad!
Galdiņu rezervācija O'Learys: reservationsolearys@gmail.com.

Apollo Kino piedāvā gūt vēl nebijušu pieredzi, Latvijas valstsvienības spēles pret Austriju 11.maijā, pret Šveici 12.maijā, pret Itāliju 14.maijā un pret Čehiju 16.maijā vērojot uz īpaši liela ekrāna - Apollo Kino restorānu zālē!

Savukārt, ja nebūsi paspējis rezervēt galdiņu, iegādāties biļeti vai Latvijas izlases spēles laikā būsi devies iepirkties, mēs parūpēsimies, lai svarīgākos spēles brīžus tu tik un tā nepalaistu garām - Akropolē uz ekrāniem būs skatāmas 11., 14., 18., 20. un 21. maija spēles.

11. un 18. maijā spēļu starplaikos hokeja fani varēs piedalīties aizraujošās aktivitātēs gan "Akropoles" aktivitāšu zonā, gan Ledus arēnā. Noskaidro, cik ātri vari uzvilkt hokeja formu, cik daudz zini par hokeju un cik izveicīgs esi ar vārtsarga cimdiem rokās! Būs pieejama "Spogulīt, spogulīt" fotokaste, seju apgleznošana hokeja tematikā un citi pārsteigumi.  Ledus arēnā būs iespējams iejusties hokejista ādā, piedaloties jautrās piepūšamajās atrakcijās.
Protams, izveicīgākie un aktīvākie atrakciju dalībnieki saņems balvas - atribūtus, kuri ir katra īsta hokeja fana ekipējumā! Sākums jau no plkst 12:00! 

Nenokavē un atbalstīsim mūsu hokejistus kopā! 

*Piedāvājums neattiecas uz slidu un inventāra nomu, un ir spēkā tikai laikos, kad slidotava atvērta publiskai slidošanai. Informācija par pieejamajiem laikiem atrodama šeit


Publicitātes nolūkos pasākums tiks filmēts un fotografēts.

Darba laiks

Veikali
I-VII 10.00–22.00
Maxima XXX
I-VII 08.00–23.00
Ledus arēna
I-VII 10.00–22.00
Euroaptieka
I–VII 10.00–22.00
Lemon Gym
I-V 06.00–23.00
VI-VII 09.00–22.00