Satiec šova “X Faktors” finālistus iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” un nobalso par savu favorītu!

2019-11-06 - 2019-11-06
15:30 - 16:30

6. novembrī plkst. 15.30 iepirkšanās uz izklaides centrā “Akropole” notiks vērienīgā muzikālā šova “X Faktors” meet&greet pasākums, kurā ikvienam apmeklētājam un fanam būs iespēja satikt šova finālistus. Harizmātiskā Markusa Rivas pavadībā gaidāma aizraujoša pēcpusdiena – fotografēšanās, autogrāfi un atklātas sarunas ar dalībniekiem, apmeklētāju balsojums par savu favorītu, kā arī boulinga spēle kopā “X Faktora” finālistiem.

“Vērienīgais muzikālais šovs, kas skatītājus priecē jau trešo sezonu, ir lieliska platforma jaunajiem talantiem, kuri vēlas kļūt par veiksmīgiem un Latvijā zināmiem dziedātājiem. Priecājamies atbalstīt jaunos mūziķus un sadarboties ar šova veidotājiem, ne tikai organizējot meet&greet pasākumus ar dalībniekiem un “Akropoles faktora” izaicinājumu sēriju, bet arī nodrošinot “Akropoles” simpātiju balvu – modernā “Apollo Kino” gada abonementu, ko saņems dalībnieks, par kuru būs nobalsojuši visvairāk apmeklētāju. Turklāt decembrī iepirkšanās un izklaides centrā gaidāms šova dalībnieku koncerts Ziemassvētku noskaņās – aicināts ir ikviens!” stāsta iepirkšanās un izklaides centra “Akropole” vadītāja Zane Kaktiņa.

Jau plkst. 15.30 pie informācijas centra Markus Riva atklās pasākumu un apmeklētāju balsošanu par šova favorītiem. Balsot par savu iemīļotāko dalībnieku iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” varēs jau no 4. novembra līdz pat 12. decembrim. Dalībnieks, kurš būs ieguvis visvairāk balsu, saņems “Akropoles” simpātiju balvu – gada abonementu “Apollo Kino”.

Savukārt uzreiz pēc tikšanās ar finālistiem klātesošie šova fani piedalīsies izlozē, lai noskaidrotu, kuri laimīgie apmeklētāji kopā ar “X Faktora” dalībniekiem varēs piedalīties azartiskā boulinga spēlē “O’Learys” izklaides centrā. Iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” notiks arī citi meet&greet pasākumi, tādēļ nepalaidiet garām iespēju un sekojiet līdzi jaunumiem!

 

Sadarbībā ar šova veidotājiem iepirkšanās un izklaides centrā norisinās arī “Akropoles faktors” jeb dažādi interesanti un netipiski izaicinājumi šova dalībniekiem. Septiņās “Akropoles faktora” video sērijās sacentīsies dažādas jauno mūziķu komandas, bet rezultātu izšķirs viņu izveicība, radošums, apķērība, stila izjūta vai pat pašu skatītāju balsojums. Katrā sērijā varēsiet sekot līdzi azartiskai, bet draudzīgai cīņai, kuras finālā kāds noteikti uzvarēs. Pirmajā sērijā varēsiet vērot, kādus trikus dalībnieki gatavi izpildīt uz ledus, kaut gan neviens no viņiem, iespējams, nemaz nepratīs slidot! Epizodes iespējams noskatīties šova mājaslapā.

Turklāt 19. decembrī jau pēc šova noslēguma un uzvarētāja noskaidrošanas “Akropolē” norisināsies sirsnīgs notikums – šova dalībnieku koncerts Ziemassvētku noskaņās. Tajā piedalīsies ne vien šova trešās sezonas uzvarētājs, bet arī pārējie fanu iemīļotie šova dalībnieki. Gaidāma gan burvīga atmosfēra un saviļņojoši priekšnesumi, gan arī pārsteigumi no iepirkšanās un izklaides centra!

Sekojiet līdzi jaunumiem “X Faktora” mājaslapā un “Akropoles” sociālajos tīklos!

 

Darba laiks

Veikali
I-VII 10.00–22.00
Maxima XXX
I-VII 08.00–23.00
Ledus arēna
I-VII 10.00–22.00
Euroaptieka
I–VII 9.00–22.00
Lemon Gym
I-V 06.00–23.00
VI-VII 09.00–22.00