Sveicināti, četrkājainie draugi!

 

Mēs zinām, cik ļoti jums rūp sava četrkājaina mīluļa labsajūta un labklājība!

Tāpēc “AKROPOLE Rīga” turpmāk ir iepirkšanās un izklaides centrs ne tikai Tev, bet arī Tavam mīlulim!

Lai katrs apmeklējums būtu patīkams un drošs, jāievēro daži vienkārši noteikumi:

  • Iepirksimies un baudīsim gardus ēdienus, kā arī izklaidi kopā! Tomēr mājdzīvnieki ir atļauti “AKROPOLE Rīga” telpās kopā ar apmeklētājiem, kas vecāki par 16 gadiem.
  • Mājdzīvnieki ir laipni gaidīti visās koplietošanas telpās, piemēram, iepirkšanās centra gaiteņos un atpūtas zonās, savukārt, lai ar mājdzīvnieku ieietu noteiktos veikalos, restorānos, izklaides vietās u.c., meklējiet pie ieejas īpašo zaļās "ķepas" marķējumu vai jautājiet personālam.
  • Droša vide: atrodoties iepirkšanās centrā ar četrkājaino draugu, vienmēr izmantojiet pavadu vai dzīvnieku pārvadāšanas somu vai kasti. Uzpurņa lietošana ir obligāta bīstamiem un cīņas suņiem, kā arī to krustojumiem (atbilstoši likumā noteiktajam). Pavada nedrīkst būt garāka par 1 metru.
  • Higiēna: lūdzam savākt un iztīrīt sava mājdzīvnieka ekskrementus un urīnu saskaņā ar higiēnas noteikumiem.
  • Lūdzu, atrodoties iepirkšanās centrā “AKROPOLE Rīga” iedrošiniet savu mīluli izteikt viedokli klusi tieši jums, nevis skaļi apkārtējiem.
  • Lifti un eskalatori: pirms lifta izmantošanas pajautājiet citiem apmeklētājiem, vai viņi neiebilst pret jūsu četrkājaino draugu; un, izmantojot eskalatorus un ceļotājus, jums ir jātur mājdzīvnieks rokās.
  • Atbildība: pārliecinieties, ka jūsu mājdzīvnieks uzvedas draudzīgi. Jūs esat atbildīgs par tā drošību un uzvedību. Neatstājiet savu mīluli bez uzraudzības iepirkšanās centra “AKROPOLE Rīga” koplietošanas telpās un teritorijā, izņemot šim nolūkam paredzētas zonas. Apmeklētājiem nav atļauts pastaigāties ar saviem mājdzīvniekiem vai ļaut tiem doties uz bērnu rotaļu laukumu iepirkšanās centra teritorijā.

Detalizēts iepirkšanās centra “AKROPOLE Rīga” noteikumu saraksts atrodams ŠEIT.

Aicinām uz tikšanos “AKROPOLE Rīga” un ļauj savam mīlulim iepazīt jaunu pasauli kopā ar mums!

Ar mājdzīvniekiem jūs gaida:

Darba laiks

Veikali
I-VII 10.00–21.00
Maxima XXX
I-VII 08.00–23.00
Ledus arēna
Pēc pieraksta
Euroaptieka
I–VII 9.00–22.00
Lemon Gym
I-VII 00.00 - 24.00