Apmeklētāju plūsma TC reālajā laikā
Maza
Liela
Iekļūšana uz laiku ierobežota

FIELMANN. Daudzfunkcionālās brilles

Vieta tirdzniecības centrā
Piedāvājums ir spēkā līdz 2021-12-31

Vai Jums ir gadījies meklēt vienas brilles, lai varētu atrast citas brilles? Tie, kas lieto vairākas brilles - vienas brilles lasīšanai, citas - redzei tālumā, sapratīs, cik apgrūtinoša var kļūt briļļu meklēšana vai pastāvīga briļļu nomaiņa.

Mūsdienās ar vienām - daudzfunkcionālām brillēm, var atrisināt uzreiz trīs problēmas: koriģēt tuvredzību, vecuma tālredzību, un vienlaikus nodrošināt labu redzi vidējā attālumā, piemēram, strādājot pie rakstāmgalda. Šo briļļu lēcās ir iestrādātas zonas, kas paredzētas redzei dažādos attālumos: tuvumā, tālumā un vidējā attālumā.

Lietojot daudzfunkcionāls brilles, Jūs varēsiet atpazīt savu gaiteņa galā stāvošo darba kolēģi, tikšanās laikā varēsiet ieskatīties savu biznesa partneru acīs un izlasīt līguma projektu, nenomainot brilles. Daudzfunkcionāls brilles ir piemērotas visiem gadījumiem un visiem attālumiem. 

Daudzfunkcionālās lēcas: laba redze jebkurā attālumā

Daudzfunkcionālās brilles optikas speciālisti mēdz dēvēt arī par "multifokālajām" brillēm, jo ar vienu briļļu lēcu tiek koriģēti vairāki redzes traucējumi. Tas nozīmē, ka, paskatoties augšup, caur daudzfunkcionālo briļļu lēcām labi redzēsiet tālumā esošus objektus, savukārt, paskatoties lejup, caur brillēm varēsiet labi redzēt tuvumā. Mūsdienīgas ražošanas metodes nodrošina, ka minimāli neskaidrs attēls parādās tikai daudzfunkcionālo lēcu perifērajā (sānu) zonā, turklāt lielākā daļa briļļu lietotāju to praktiski nemana, kā arī to var viegli kompensēt, pagriežot galvu. 

 

Lietojot daudzfunkcionālās brilles, Jums vairs nebūs pastāvīgi jānomaina dažādas brilles - tas ir liels atvieglojums cilvēkiem, kuru acīm ir ātri jāpielāgojas  biežām dažādām situācijām un dažādiem attālumiem. Atšķirībā no lasīšanas brillēm, daudzfunkcionālās brilles nodrošina lielisku redzi tuvumā, tālumā un vidējā attālumā. Lietojot daudzfunkcionālās brilles, Jūsu acis netraucēti skatīsies turp un atpakaļ dažādos redzes attālumos.

 

Daudzfunkcionālās brilles ir ērta un mūsdienīga vecuma tālredzības (presbiopijas) korekcijas iespēja. Daudzfunkcionālās lēcas vizuāli ne ar ko neatšķiras no parastajām monofokālajām lēcām, kuras paredzētas redzei tuvumā vai redzei tālumā.

Ieteikums

Rūpīgi izvēlēties briļļu ietvarus, jo ne visi briļļu ietvari ir piemēroti progresīvajām brillēm - ir nepieciešamas arī attiecīga lieluma briļļu lēcas. Lai piemeklētu vispiemērotākās progresīvās brilles, ienāciet jums tuvākajā "Fielmann" optikas salonā.

Darba laiks

Veikali
I-VII 10.00–19.00
Maxima XXX
I-VI 07.00–19.00
VII 08.00-19.00
Ledus arēna
SLĒGTA
Euroaptieka
I–VII 8.00–19.00
Lemon Gym
SLĒGTS