Izdevīgākie mēneša atlaižu piedāvājumi no "Lieliska dāvana”!

Vieta iepirkšanās centrā
Piedāvājums ir spēkā līdz 2024-07-31

Lieliskie% – jūlija izdevīgākie atlaižu piedāvājumi no Nacionālā dāvanu karšu eksperta Latvijā “Lieliska dāvana”!

Tika

  • Nakšņošana un vakariņas diviem viesnīcā “Belvilis“ Lietuvā

Atpūta divatā modernajā kompleksā “Belvilis” Lietuvas ziemeļaustrumu daļā, krāšņu ainavu ieskautajā Molētu apgabalā. Pasakainā priežu mežā netālu no maģiskā Bebrusu ezera var pilnībā ļauties dziļai relaksācijai, saņemt pirmklasīgu servisu un baudīt daudzveidīgu aktīvās atpūtas piedāvājumu – pārgājienus, velo izbraucienus, laivošanu, tenisa un volejbola spēli, kā arī atjaunoties viesnīcas SPA centrā. Piedāvājumā iekļauts: nakšņošana divvietīgā numurā, divu kārtu vakariņas restorānā, gardas brokastis, peldbaseina un pirts kompleksa apmeklējums, droša autostāvvieta.     

2 personas / 1 nakts / 119 EUR – 25% = 89,25 EUR

 

  • Karalisks zemeņu SPA rituāls

Harmonisks SPA rituāls un ekskluzīva atpūta gaumīgajā “Aqua Villa Boutique SPA” Vecrīgā. Brīnišķīga iespēja palutināt ķermeni un garu ar īpaši vasarīgu SPA procedūru, baudot masāžu un ietīšanu ar saldeni smaržīgo un vitamīniem bagāto zemeņu mūsu. Piedāvājumā iekļauts: dziļi relaksējoša pilna ķermeņa masāža un ķermeņa ietīšana ar zemeņu musu, atslābinoša sejas procedūra, tēja rituāla noslēgumā.

1 persona / 60 min / 72 EUR – 45% = 39,60 EUR

 

  • Lidojums ar paraplānu tandēmā ar instruktoru

Unikāls un elpu aizraujošs piedzīvojums, ko noteikti ir vērts izmēģināt vismaz vienu reizi dzīvē. Lidojums ar paraplānu notiek 450m augstumā zinoša un pieredzējuša instruktora vadībā, kurš parūpēsies par pasažiera drošību gaisā un uz zemes. Īpaši drosmīgie, kas gatavi piedzīvot papildus asas izjūtas, var vienoties ar pilotu un ļauties akrobātiskiem trikiem lidojuma laikā. Klubs „Adrenalīns” aicina izaicināt sevi, piedzīvot spilgtas emocijas un kārtīgi baudīt adrenalīnu! Piedāvājumā iekļauts: lidojums ar paraplānu tandēmā ar instruktoru. 

1 persona / līdz 15 min / 60 EUR – 25% = 45 EUR

 

 

Akcija spēkā no 1.07.2024. līdz 31.07.2024. “Lieliska dāvana” veikalā.  Dāvanu kartes derīgas 12 mēnešu periodā no iegādes brīža. Atlaides nesummējas.  

Darba laiks

Veikali
I-VII 10.00–21.00
Maxima XXX
I-VII 08.00–23.00
Ledus arēna
Pēc pieraksta
Euroaptieka
I–VII 9.00–22.00
Lemon Gym
I-VII 00.00 - 24.00