GIVEN ir lielākais juvelierizstrādājumu veikalu tīkls Baltijā ar plašu izvēli visām gaumēm, unikālām privāto rotu zīmolu kolekcijām un izcilu klientu servisu – bezprocentu nomaksas noformēšana uz vietas veikalā, iespēja rezervēt izvēlēto rotu, zelta maiņa un iepirkšana, dāvanu kartes, juvelieru serviss un gravēšanas pakalpojumi.

GIVEN ir juvelierizstrādājumu zīmols, kas apzīmē prieku, skaistumu, mīlestību, radošumu un ilgtspējību, paužot to savos juvelierizstrādājumos – ar dizainu, unikālām zīmolu kolekcijām un rūpīgi pārdomātām detaļām, padarot vērtīgo pieejamu.

GIVEN loma ir padarīt rotaslietas pieejamas ikvienam, jo mūsu stāsts ir par prieku – prieku atļauties, prieku rotāties un dāvināt rotas citiem, un to visu piedzīvot viegli.

GIVEN stāsts ir par prieku, tādēļ mēs atveram durvis uz rotu un rotāšanās pasauli ikvienam, kurš gatavs ļauties izkrāsot savu ikdienu ar priecīgiem akcentiem. Esam atvērti un pieejami ikvienam – ienākt, piemērīt, uzzināt, sajust un uzmirdzēt. Given, tās ir rotas ikvienam - ikdienai un skaistākajiem dzīves brīžiem   - aktuālas, pieejamas, jebkurai gaumei un noskaņojumam.

Nāc uz Given un atklāj savu rotaslietu pasauli!

Darba laiks

Veikali
I-VII 10.00–21.00
Maxima XXX
I-VII 08.00–23.00
Ledus arēna
Pēc pieraksta
Euroaptieka
I–VII 9.00–22.00
Lemon Gym
I-VII 00.00 - 24.00