Latvijā ienāk pasaulslavenā zīmola O'Learys restorānu koncepcija. Arī Rīga tagad ir mājvieta restorānam, sporta bāram un izklaides centram ar 30 gadu pieredzi un vairāk nekā 130 restorāniem 12 pasaules valstīs. O’Learys mājīgais interjers atgādina sporta krodziņu vienā no vecākajām un tradīcijām bagātākajām Amerikas pilsētām Bostonā. O’Learys restorānu atmosfēra ir tik īpaša, ka tā pati par sevi ir iemesls kaut uz brīdi iegriezties, lai nobaudītu iecienītu dzērienu, skatoties mīļāko sporta pārraidi, vai ieturētu gardu maltīti kopā ar draugiem, ģimeni vai sadarbības partneriem. Mēs ticam, ka šī vieta apvieno visu to, kas jums ļauj justies kā mājās.
O’Learys saviem klientiem piedāvā plašu ēdienu, dzērienu, sporta un izklaižu klāstu.
Mūsu daudzveidīgo ēdienkarti iedvesmojusi Ziemeļamerikas restorānu kultūra. Ēdiens ir pagatavots, izmantojot visaugstākās kvalitātes produktus, tajā pašā laikā tas ir vienkāršs, bagātīgs un ļoti garšīgs. Īsti amerikāņu burgeri, ribiņas un sulīgs steiks vai veģetāri un vegāni ēdieni – katrs atradīs savai gaumei piemērotāko!
Vairāk nekā 100 TV ekrāni apmierinās katra karstākā sporta fana vēlmes – pie mums vienmēr rāda aktuālākos pasaules sporta notikumus. Prasīgākajiem faniem būs iespējams skatīties pat vairākas sporta pārraides vienlaicīgi. Nāc uz O’Learys, un fanosim kopā!
O’Learys izklaides centrs piedāvā bagātu dažādu aktivitāšu klāstu: boulings, biljards, šaflbords, gaisa un galda hokejs, dažādi sporta un virtuālās realitātes simulatori. O’Learys būs īstā izvēle jautram vakaram kolēģu un draugu kompānijā vai aktīvam brīvdienu rītam ģimenes lokā – pie mums patiks gan lieliem, gan maziem sporta faniem.

 

Darba laiks

Veikali
I-VII 10.00–21.00
Maxima XXX
I-VII 08.00–23.00
Ledus arēna
Pēc pieraksta
Euroaptieka
I–VII 9.00–22.00
Lemon Gym
I-VII 00.00 - 24.00