O'LEARYS II - Lielākais sporta bārs Latvijā

Vieta iepirkšanās centrā

Latvijā ienāk pasaulslavenā zīmola O'Learys restorānu koncepcija. Arī Rīga tagad ir mājvieta restorānam, sporta bāram un izklaides centram ar 30 gadu pieredzi un vairāk nekā 130 restorāniem 12 pasaules valstīs. O’Learys mājīgais interjers atgādina sporta krodziņu vienā no vecākajām un tradīcijām bagātākajām Amerikas pilsētām Bostonā. O’Learys restorānu atmosfēra ir tik īpaša, ka tā pati par sevi ir iemesls kaut uz brīdi iegriezties, lai nobaudītu iecienītu dzērienu, skatoties mīļāko sporta pārraidi, vai ieturētu gardu maltīti kopā ar draugiem, ģimeni vai sadarbības partneriem. Mēs ticam, ka šī vieta apvieno visu to, kas jums ļauj justies kā mājās.
O’Learys saviem klientiem piedāvā plašu ēdienu, dzērienu, sporta un izklaižu klāstu.
Mūsu daudzveidīgo ēdienkarti iedvesmojusi Ziemeļamerikas restorānu kultūra. Ēdiens ir pagatavots, izmantojot visaugstākās kvalitātes produktus, tajā pašā laikā tas ir vienkāršs, bagātīgs un ļoti garšīgs. Īsti amerikāņu burgeri, ribiņas un sulīgs steiks vai veģetāri un vegāni ēdieni – katrs atradīs savai gaumei piemērotāko!
Vairāk nekā 100 TV ekrāni apmierinās katra karstākā sporta fana vēlmes – pie mums vienmēr rāda aktuālākos pasaules sporta notikumus. Prasīgākajiem faniem būs iespējams skatīties pat vairākas sporta pārraides vienlaicīgi. Nāc uz O’Learys, un fanosim kopā!
O’Learys izklaides centrs piedāvā bagātu dažādu aktivitāšu klāstu: boulings, biljards, šaflbords, gaisa un galda hokejs, dažādi sporta un virtuālās realitātes simulatori. O’Learys būs īstā izvēle jautram vakaram kolēģu un draugu kompānijā vai aktīvam brīvdienu rītam ģimenes lokā – pie mums patiks gan lieliem, gan maziem sporta faniem!

Boulings
Boulings ir lielisks veids, kā pavadīt laiku kopā ar draugiem vai ģimeni. Ikvienam patīk spēlēt šo spēli. Boulings ir atzīts par vienu no populārākajiem visu laiku iekštelpu sporta veidiem. Nav svarīgi, vai cilvēks jau ir labs spēlētājs vai spēlē boulingu pirmo reizi – nozīmīgas ir emocijas un kvalitatīvi pavadīts laiks. O’Learys saviem klientiem piedāvā 6 labiekārtotus celiņus, no kuriem divi ir interaktīvi.

Biljards
Marks Tvens ir teicis: “Biljarda galds ir labāks par dakteri”. O’Learys komanda tam pilnībā piekrīt, jo biljards ir gan aizraujoša spēle, gan var kalpot kā labs fons sarunai draugu vai kolēģu lokā.

Šaflbords
Šaflborda spēle ir ideāls veids, kā pavadīt laiku kopā ar draugiem vai ģimeni. Ikviens var spēlēt šo spēli neatkarīgi no vecuma vai iepriekšējās pieredzes. Mūsu izpalīdzīgais apkalpojošais personāls labprāt jūs iepazīstinās ar spēles noteikumiem. Šaflbords tika spēlēts jau Henrija VIII laikā. Ir jāpiekrīt, ja spēle var pārdzīvot 500 gadus un nezaudēt savu aktualitāti – tā ir iepazīšanas vērta! 

 

 

Darba laiks

Veikali
I-VII 10.00–21.00
Maxima XXX
I-VII 08.00–23.00
Ledus arēna
Pēc pieraksta
Euroaptieka
I–VII 9.00–22.00
Lemon Gym
I-VII 00.00 - 24.00