Smartpost

 

Smartpost terminālis ir ērts un Latvijā līdz šim unikāls paku piegādes risinājums, pamatojoties uz tā darbības principu.

Tas ir jo īpaši ērts brīžos, kad vairākiem cilvēkiem vienlaicīgi ir nepieciešams saņemt paciņu – izmantojot Smartpost, nav jāgaida rindā uz piekļuvi centrālajam monitoram, lai atvērtu vajadzīgo nodalījumu.

Smartpost paku termināļi sūtījumu saņemšanai tiek izvietoti Klientiem ērtās un pieejamās vietās, piemēram, veikalos un biznesa centros. Smartpost vietas ir pieejamas tikpat ilgi, kamēr tās ir atvērtas citiem pakalpojumiem.

Smartpost novietojums iekštelpās pasargā tajos ievietotās pakas no apkārtējās vides svārstībām, kas var nelabvēlīgi ietekmēt sūtījuma satura kvalitāti (pārāk liels aukstums vai karstums, mitrums).

Ja sūtījuma saturā ir produkti, kas ir īpaši jūtīgi pret vides aspektiem (kosmētika, uztura bagātinātāji, pārtikas produkti, foto preces, elektronika, kontaktlēcas utml.), tad Smartpost ir gudra un pareiza izvēle.

 

 Smartpost – kā tas strādā?

 

Katram Smartpost nodalījumam ir atsevišķa slēdzene, ar kuras palīdzību, ievadot PIN kodu, var veikt attiecīgā nodalījuma atvēršanu, lai saņemtu atbilstoša izmēra paku.

Unikālais PIN kods un nodalījuma numurs tiek nosūtīts ar īsziņas/e-pasta palīdzību sūtījuma saņēmējam pēc pakas ievietošanas Smartpost terminālī.

Smartpost termināļa lietošana ir vienkārša un viegli saprotama, savukārt konfigurācijas iespējas ļauj to izvietot dažādās sarežģītības telpās, vienlaicīgi paliekot ērti pieejamam lietotājiem.

 

Vienkārša lietošanas instrukcija ir norādīta uz Smartpost durtiņām. Nepieciešamības gadījumā atbalstu sniegs Smartpost Klientu apkalpošanas komanda, zvanot pa tālruni +371 27305558 (Pirmd. – Piektd. 8:00 - 18:00)

 

Darba laiks

Veikali
I-VII 10.00–21.00
Maxima XXX
I-VII 08.00–23.00
Ledus arēna
SLĒGTS
Euroaptieka
I–VII 9.00–22.00
Lemon Gym
I-V 6:00-22:00; VI-VII 9:00 - 22:00