“Akropoles” ledus arēnā prezentētas Latvijas hokeja izlases jaunās formas

2019-04-16

Jaunatklātā iepirkšanās un izklaides centra “Akropole” ledus arēnā šodien prezentētas jaunā dizaina formas, kurās Latvijas hokeja izlases spēlētāji turpmāk aizvadīs pārbaudes spēles. Pasākuma ietvaros tika parakstīta arī vienošanās par sadarbību starp iepirkšanās un izklaides centru “Akropole” un Latvijas Hokeja federāciju (LHF).  

Jaunās formas dizainu izstrādājis Haralds Apinis, iekļaujot tajā četru Latvijas kultūrvēsturisko apgabalu – Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales – ģerboņus, kā arī Latvijas valsts ģerbonī redzamo grifu un lauvu. Latvijas valstsvienības spēlētāju krūtis pārbaudes spēlēs rotās ģerboņu kontūrzīmējumi – grifs ar zobenu labajā ķetnā, kas redzams gan Vidzemes, gan Latgales ģerboņos, lauva no Kurzemes ģerboņa un Zemgales ģerbonī redzamais alnis. Pirmo reizi uz hokeja valstsvienības krekliem redzams arī sarkanbaltsarkanais Latvijas karogs. 

Pirmie jaunā dizaina formas uz “Akropoles” ledus demonstrēja Latvijas izlases spēlētāji – aizsargi Kristaps Zīle un Uvis Jānis Balinskis, uzbrucēji Rodrigo Ābols, Rihards Bukarts, Mārtiņš Dzierkals, Rihards Marenis, kā arī vārtsargi Jānis Voris un Gustavs Dāvis Grigalis.    

Pasākuma ietvaros tika parakstīta arī vienošanās par sadarbību starp iepirkšanās un izklaides centru “Akropole” un Latvijas Hokeja federāciju. “Mums ir liels gandarījums, ka “Akropoles” un Latvijas Hokeja federācijas sadarbība tiek atklāta ar šo lielisko notikumu – mūsu valstsvienības jauno pārbaudes spēļu formu prezentāciju. “Akropole” ir viens no lielākajiem un modernākajiem iepirkšanās un izklaides centriem Baltijā, un mēs īpaši lepojamies ar savu ledus arēnu, kurā var ne tikai slidot, bet arī aizvadīt hokeja treniņus un spēles. Latvija patiešām mīl hokeju – mēs to ne tikai skatāmies, bet arī paši spēlējam, tāpēc vēlamies atbalstīt un būt klāt hokejam svarīgākajos brīžos,” pauda “Akropole” vadītājs un “Akropolis Group” valdes loceklis Kaspars Beitiņš

Gandarījumu par sadarbību un jaunā dizaina formām pauda arī LHF prezidents Aigars Kalvītis: “Pārrunās ar sponsoriem dzima ideja par jaunas izlašu formas identitāti un dizainu. Šie spēļu krekli ir krasi atšķirīgi no iepriekšējiem. Vēlējāmies kaut ko pilnībā atšķirīgu, bet ar dziļu domu, kas simbolizē mūsu valsti un tās teritoriju. Uzskatu, ka jaunās formās ir sanākušas ļoti veiksmīgi. Manuprāt, arī līdzjutējiem tās ies pie sirds.”

Pirmās spēles jaunajos kreklos Latvijas izlase aizvadīs Francijā 19. un 21. aprīlī, kur aizritēs “Euro Hockey Challenge” izbraukuma spēles. Visas pārbaudes spēles Latvijas izlase aizvadīs gaišajos kreklos. Pirmais mačs Latvijas izlasei paredzēts 19. aprīlī Meribelā, bet otrā cīņa norisināsies 21. aprīlī Grenoblē. Pēc mačiem ar Francijas izlasi Latvijas valstsvienībai nākamās spēles paredzētas Latvijas fanu priekšā 24. un 25. aprīlī “Arēna Rīga” pret Krieviju, savukārt pēdējās pārbaudes spēles Latvijas nacionālajai valstsvienībai paredzētas 3. un 4. maijā izbraukumā pret Šveici.

Papildu informācijai:
Līga Andžāne
“Akropole Rīga” komunikācijas konsultante
Komunikācijas aģentūra “Fox Consulting”
Tālrunis: 29 38 62 18
E-pasts: [email protected]
http://akropoleriga.lv

Darba laiks

Veikali
I-VII 10.00–21.00
Maxima XXX
I-VII 08.00–23.00
Ledus arēna
Pēc pieraksta
Euroaptieka
I–VII 9.00–22.00
Lemon Gym
I-VII 00.00 - 24.00