Valdis Portnajs iecelts par jauno “AKROPOLE Rīga” vadītāju

2022-04-01

Sākot ar šodienu, 1. aprīli, iepirkšanās un izklaides centra “AKROPOLE Rīga” vadītāja amatā stājas Valdis Portnajs, kuram ir teju 20 gadu pieredze viesmīlības jomā, un iepriekš viņš ir vadījis virkni lielo viesnīcu Latvijā. Jaunais vadītājs izraudzīts konkursa kārtībā.

“Esmu gandarīts, ka iepirkšanās un izklaides centra “AKROPOLE Rīga” komandai ir pievienojies Valdis Portnajs – mūsu komandā vienmēr ir aicināti cilvēki ar plašu un radošu redzējumu. Jaunā vadītāja pieredze un vīzija par “AKROPOLE Rīga” turpmāku vēl straujāku attīstību saskan ar mūsu grupas mērķiem. Sveicam ar stāšanos jaunajā amatā un novēlam izdošanos,” saka Manfredas Dargužis, “Akropolis Group” izpilddirektors.

“Viens no iepirkšanās un izklaides centra “AKROPOLE Rīga” mērķiem ir līdera pozīcijas stiprināšana starp iepirkšanās centriem Latvijā un Baltijā – no šodienas tas būs manā pārziņā. Savu pienesumu “AKROPOLE Rīga” turpmākā attīstībā saredzu teju 20 gadu gaitā viesmīlības nozarē uzkrāto zināšanu pārnesē uz iepirkšanās centra ikdienas darbību, jo ticu, ka abās sfērās ir daudz kopīga. Manu uzdevumu lokā būs arī klientu lojalitātes veicināšana un arvien jaunu klientu piesaiste, kā arī visaugstāko apkalpošanas standartu saglabāšana un turpmākā attīstīšana. Esmu pateicīgs “Akropolis Group” par uzticēšanos un priecājos pievienoties spēcīgajai komandai,” saka Valdis Portnajs, “AKROPOLE Rīga” vadītājs.

Pirms pievienošanās “AKROPOLE Rīga” vadītaja amatam, Valdis Portnajs savu karjeru saistījis ar viesnīcu un viesmīlības nozari. Savas karjeras laikā kopš 2003. gada strādājis par ieņēmumu vadītāju un pārdošanas un mārketinga direktoru Rīgas viesnīcās “Reval Hotel Latvija”, “Reval Hotel Elizabete”, “Reval Hotel Rīdzene” (šobrīd attiecīgi “Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel”, “Radisson Blu Elizabete Riga” un “Radisson Blu Rīdzene Hotel”). Valdis Portnajs strādājis arī par “Astor Riga Hotel” ģenerāldirektoru, savukārt pēdējos septiņus gadus vadījis “Tallink Hotel Rīga” un bijis viens no valdes locekļiem.

Valdim Portnajam ir profesionālais maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā, kas iegūts Vidzemes Augstskolā, kā arī profesionālais inženiera grāds enerģētikā un elektrotehnikā (RTU) un profesionālā bakalaura grāds elektroenerģijas apgādē un optimizācijā (RTU).

Darba laiks

Veikali
I-VII 10.00–21.00
Maxima XXX
I-VII 08.00–23.00
Ledus arēna
Pēc pieraksta
Euroaptieka
I–VII 9.00–22.00
Lemon Gym
I-VII 00.00 - 24.00