VAN GRAAF atvērs multizīmolu modes veikalu Rīgā – t/c „Akropole”

Vieta iepirkšanās centrā
2019-01-15

Starptautiskā modes multizīmolu veikalu ķēde VAN GRAAF, kas zem viena jumta apvienojusi pasaules vadošos zīmolus, jau nākamā gada sākumā plāno atvērt veikalu topošajā daudzfunkcionālajā iepirkšanās un izklaides centrā „Akropole” Rīgā. Jaunākās sieviešu un vīriešu apģērbu kolekcijas šeit būs pieejamas teju 2500 kvadrātmetru lielā platībā, līdzās vairāk nekā 220 citiem modes un dzīvesstila veikaliem.

VAN GRAAF viena veikala ietvaros piedāvā kvalitatīvus, daudzveidīgus un rūpīgi atlasītus modes zīmolus, sākot no augstvērtīgiem apģērbiem sievietēm un vīriešiem un beidzot ar apģērbiem jauniešiem. Dažu gadu laikā VAN GRAAF ir apliecinājis sevi nozīmīgākajās Eiropas galvaspilsētās kā vadošais modes apģērbu tirgotājs. VAN GRAAF ir ģimenes uzņēmums, un šobrīd tam ir filiāles Polija, Austrijā, Šveicē, Ungārijā un Čehijā.

„Mēs esam pagodināti, ka VAN GRAAF no visām Baltijas valstīm par savu jauno mājvietu un uzņēmējdarbības attīstības platformu ir izvēlējušies tieši Rīgu un daudzfunkcionālo iepirkšanās un izklaides centru „Akropole”. Varam droši apgalvot, ka VAN GRAAF būs pircēju pirmā izvēle, meklējot ekskluzīvu zīmolu piedāvājumu, un ikviens šajā veikalā atradīs sev ko īpašu,” ir pārliecināts „Akropole Rīga” direktors un „Akropolis Group” valdes loceklis Kaspars Beitiņš.

VAN GRAAF pārstāvji paauž, ka viņi ir gandarīti ienākt Latvijas tirgū un gatavi iepazīstināt patērētājus ar savu plašo piedāvājumu, vienlaikus nodrošinot izcila līmeņa apkalpošanu. Savos veikalos VAN GRAAF piedāvā ne vien daudzveidīgu apģērbu klāstu no dažādiem ražotājiem, bet dalās arī ar ģērbšanās ieteikumiem ikvienai gaumei un gadījumam. Rīgas veikalā varēs atrast līdz pat 200 vadošos modes zīmolus, tādus, piemēram, kā Adidas, Boss, Guess, Calvin Klein, Tommy Hilfiger u.c.

Tirdzniecības centra „Akropole” kopējā platība būs apmēram 98 000 m2, no kuriem apmēram 9000 m2 tiks atvēlēti augstas klases birojiem. “Akropole” apmeklētājiem būs pieejams arī moderns kinoteātris, slidotava, īpaša izklaides zona, sporta zāle un plaša daudzveidīga restorānu izvēle. Rūpējoties par apkārtējās vides labiekārtošanu un apkaimes iedzīvotāju dzīves kvalitāti, “Akropole” teritorijā tiks ierīkots plašs bērnu laukumiņš, kā arī iestādīti vairāk nekā 700 jaunu koku, tādejādi nodrošinot zaļu un labiekārtotu vidi. “Akropole” veicinās reģiona attīstību ilgtermiņā - tirdzniecības centrā plānots nodrošināt darba vietas aptuveni 1500-1800 darbinieku. Tāpat multifunkcionālā centra izveidē liela nozīme tiks piešķirta arī teritorijas vēsturiskajam mantojumam - ēkas dizainā būs ietverti elementi no kādreizējās Kuzņecova porcelāna fabrikas, savukārt tirdzniecības centra interjeru veidos labākie savas jomas profesionāļi. Turklāt šis būs pirmais tirdzniecības centrs, kas celts saskaņā ar BREEAM – pasaules vadošo ilgtspējības vērtēšanas sistēmu.

Darba laiks

Veikali
I-VII 10.00–21.00
Maxima XXX
I-VII 08.00–23.00
Ledus arēna
Pēc pieraksta
Euroaptieka
I–VII 9.00–22.00
Lemon Gym
I-VII 00.00 - 24.00