Stilistes
Stilistes

Profesionāla pieeja Tavam vizuālajam tēlam - dodies divu stundu ilgā iepirkšanās tūrē modes galvaspilsētā "AKROPOLE Rīga" kopā ar kādu no mūsu lieliskajām stilistēm! 
Pakalpojuma cena - 40 eur par divām stundām, bet iepērkoties "AKROPOLE Rīga" veikalos vismaz 150 eiro vērtībā - saņem šo pakalpojumu BEZ MAKSAS!
Papildu tam, ka iepirkšanās laikā stilistes palīdzēs piemeklēt tieši tev piemērotākos apģērbu komplektus, kā arī iepazīstinās ar jaunākajām modes tendencēm, iepērkoties kopā ar stilistēm -  saņem arī labākas cenas vairākos "AKROPOLE Rīga" veikalos.

Pakalpojums pieejams tikai ar iepriekšēju pieteikšanos.

 

Stilistes

 Juliya Verbickaya
Juliya Verbickaya

Mācījusies Central Saint Martins universitātē Londonā. 
Sadarbojas ar tādiem žurnāliem un zīmoliem kā L’Officiel, Forbes, Pastaiga, Porsche, Burberry, Armani, Schwarzkopf, Mcdonalds, Air Baltic un citiem. 
Vada modes sleju žurnālos Lilit, Forbes un OK.
Saņēmusi Modes Federācijas balvu par gada labāko fotosesiju žurnālam.
Tāpat ģērbj vairākas sabiedrībā zināmas personas kā Markus Riva, Dons un pat tādus pasaulē zināmus mūziķus kā  Mumij Troll.
Juliya par iepirkšanos saka " Esmu pārliecināta - lai izskatītos labi, nav nepieciešami milzīgi naudas ieguldījumi."

Izvēlēties datumu un laiku
 Anita Altmane
Anita Altmane

Viena no vadošajām Latvijas stilistēm/imidža dizainerēm. 
Ieguvusi augstāko izglītību modes dizainā un radošo industriju menedžmentā, studējot Latvijā un Anglijā. 
Saņēmusi Baltijas Modes Federācijas profesionālās darbības atzinības gada balvas.
Veido stailingu un populāru personību fotosesijas vadošajiem Latvijas izdevumiem (Pastaiga. Pataiga.Ru, L’Officiel, Lilit, Lilit.Ru, Santa, OK!, Cosmopolitan, Klubs, Pērle). 
Vairāku modes un pārvērtību televīzijas šovu vadītāja un žūrijas locekle. 
Strādājusi Dubaijā no 2017 – 2019 gadam, veidojot imidžus modes skatēm (Dubai Mall), glancēto modes žurnālu stailingiem (Vogue Arabia, Harper’s Bazaar Arabia) un reklāmas fotosesijām. Kā pasniedzēja apmācījusi jaunos profesionāļus lekciju kursā ‘’Profesionālais modes stailings” institūtā FAD Dubai (Institute of Luxury Fashion & Style, AAE). 
- “ Modes metrapoļu tendences un glancēto žurnālu krāšņās lappuses mūs iedvesmo un aicina sapņot, tomēr reālā ikdienas dzīve diktē savus noteikumus. Bagātīgais veikalu sortiments var mulsināt un ievest strupceļā, tādēļ privātais stilists ir tieši tas profesionālis, kas var palīdzēt ‘uzzīmēt’ vajadzīgo ceļa karti, daloties ar zināšanām un pieredzi.”

Izvēlēties datumu un laiku

Rezervē savu stilistu

Darba laiks

Veikali
I-VII 10.00–21.00
Maxima XXX
I-VII 08.00–23.00
Ledus arēna
Pēc pieraksta
Euroaptieka
I–VII 9.00–22.00
Lemon Gym
I-V 6.00 - 23.00
VI-VII 09.00–22.00